KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16428304
nr 1642 8304
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Marin. Signerad. Akvarell, 29x34 cm, yttermått inklusive ram: 46x50 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:35:22
16/9 17:41:31